Endermologie® Alliance

Endermologie® Alliance

30 lat intensywnych badań pozwoliło stworzyć firmie LPG® rewolucyjną metodę Endermologie® Alliance która stała się najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym zabiegiem modelującym sylwetkę. Endermologie® to w 100% naturalna, nieinwazyjna i nieagresywna technika mechanicznej stymulacji skóry, umożliwiająca reaktywację procesów komórkowych. Nowa opatentowana głowica zabiegowa LPG® to połączenie rolki i mechanicznej klapki, współtworzących ssanie sekwencyjne, które stymuluje i aktywizuje głębokie warstwy tkanki. To połączenie umożliwia wielowymiarową stymulację, której celem jest jednoczesne uruchomienie różnorodnych mechanizmów fizjologicznych.

Rezerwuj wizytę
Cennik:
Zabieg personalizowany ( drenaż, ujędrnianie, modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, cellulit) 250 zł
Pakiet 6 zabiegów 1380 zł
Pakiet 12 zabiegów 2400 zł
3 zabiegi 55min podtrzymujące po serii 12tu 585 zł
3 zabiegi 40 min podtrzymujące po serii 12tu 480 zł
Drenaż 30 min 150 zł
Drenaż 30 min - pakiet 6 zabiegów 30 min 830 zł
Młoda mama zabieg 30 min 150 zł
Młoda mama zabieg 30 min - pakiet 6 zabiegów 830
Endermologia SPA Zabieg relaksacyjny Twarz + Ciało 410 zł
Endermologia SPA Zabieg ujędrniający Twarz + Ciało
Kostium endermowear 100 zł

Redukcja tkanki tłuszczowej

Równowaga pomiędzy produkcją i eliminacją tłuszczu jest naturalnym procesem regulowanym przez komórki zwane adipocytami. Pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia aktywność komórek ma tendencję do spowalniania, powodując przyspieszenie procesu odkładania się tłuszczu i zatykania naczyń krwionośnych i limfatycznych.
W trakcie jednego zabiegu technika endermologie® stymuluje komórki tłuszczowe (adipocyty) do rozpoczęcia naturalnego procesu redukcji tkanki tłuszczowej, nawet tej najbardziej opornej na aktywność fizyczną i diety (+70%*). Jednocześnie mechaniczne oddziaływanie głowicy zabiegowej wzmacnia skórę, przywracając jej jędrność i napięcie.
Nowy czujnik Skin Alliance Identity pozwala na precyzyjne dopasowanie stymulacji do każdego rodzaju skóry: intensywność zabiegu jest optymalizowana w trosce o skórę pacjenta.

Wygładzenie Cellulitu

Cellulit, z którym boryka się 90% kobiet, nawet tych najszczuplejszych i najbardziej wysportowanych, powstaje na skutek zalegania tłuszczu w adipocytach (komórkach tłuszczowych) oraz zatrzymywania wody w organizmie. Podczas gdy adipocyty rozrastają się, tkanka łączna, w której są one zlokalizowane (septum), rozciąga skórę, deformując ją. Równocześnie krążenie jest spowalniane i gromadzą się toksyny. Wtedy właśnie pojawia się cellulit i nieunikniony efekt skórki pomarańczowej.

Cellulit wodny

Powstaje w wyniku nagromadzenia wody na skutek zaburzeń krążenia krwi i limfy w tkankach. Bardzo ważne jest pozbycie się toksyn oraz wznowienie krążenia.

Cellulit lipidowy

Ten rodzaj cellulitu jest często związany z nadwagą. Konieczna jest stymulacja naturalnego procesu redukcji tkanki tłuszczowej.

Cellulit włóknisty

Cellulit włóknisty tworzy się przez dłuższy czas, jest zbity i często bolesny, dlatego jest to najtrudniejszy do pokonania rodzaj cellulitu. W celu pozbycia się tego rodzaju cellulitu kluczowe jest zmiękczenie tkanki.

Przywracanie jędrności skóry

Wahania wagi, otyłość, upływ czasu… skóra stopniowo traci napięcie i elastyczność. Nawet jeżeli opadanie skóry dotyka całego ciała, niektóre jego obszary są szczególnie wrażliwe: wewnętrzna strona ud, brzuch, ramiona itd.Dzięki nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance zabieg endermologie® delikatnie stymuluje skórę, aktywizując komórki młodości: fibroblasty. Po ich aktywowaniu komórki te same zaczynają syntetyzować kolagen, kwas hialuronowy i elastynę, działając od wewnątrz i przywracając skórze naturalną gęstość.

Przywrócenie uczucia lekkości nóg

Ciężkie i bolące nogi, opuchnięte kostki i stopy… to objawy problemów układu krążenia krwi i limfy w tkankach. Nagromadzone w organizmie toksyny powodują obrzęki, które mogą powstawać nawet w przeciągu jednego dnia lub w określonych momentach cyklu kobiety. Przyczyny? Długotrwałe pozostawanie w pozycji stojącej lub siedzącej, nadmiar soli w diecie, zbyt ciasna odzież oraz wysokie temperatury mogą zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.Dzięki możliwości regulacji nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance technika endermologie® umożliwia aktywację procesu eliminacji zbędnych substancji z organizmu i pobudza krążenie (x3), łagodząc tym samym objawy zatrzymania wody w organizmie.

Przeciwwskazania

• Ciąża z wyjątkiem nóg
• Karmienie piersią
• Okres po ciąży, do 5 miesięcy po naturalnym porodzie i do 7 miesięcy po cesarskim cięciu
• Nowotwory
• Bolesne żylaki
• Zapalenie żył
• Skłonność do pękających naczynek
• Chirurgia żył
• Stany zapalne skóry
• Przepuklina w miejscu zabiegowym