Ergolift Endermologie®

Ergolift Endermologie®

Ergolift Endermologie® to w 100% naturalna, nieinwazyjna i nieagresywna technika mechanicznej stymulacji skóry, umożliwiająca reaktywację procesów komórkowych.

Fibroblasty to prawdziwi architekci skóry – produkują podstawowe składniki skóry właściwej odpowiedzialne za jej gęstość, delikatność i blask:
-kolagen odpowiada za utrzymanie kształtu i jędrność,
– elastyna za elastyczność,
– kwas hialuronowy za objętość i nawilżenie.
Jednakże od 25. roku życia produkcja zaczyna spowalniać. Skóra traci swoją gęstość i jędrność – na twarzy, szyi i dekolcie powstają zmarszczki i bruzdy. Proces ten przyśpieszają czynniki zewnętrzne takie jak słońce, stres, oraz zanieczyszczenie powietrza.

Opatentowana głowica zabiegowa LPG® generuje mikroimpulsy na całej powierzchni twarzy i szyi, co stanowi prawdziwy trening dla osłabionej skóry oraz głęboko stymuluje proces syntezy fibroblastów:
• produkcja nowego kolagenu dobrej jakości oraz naturalnego kwasu hialuronowego wzrasta o 80% co pozwala przywrócić objętość skóry właściwej, a także „wypełnić” kontury zmarszczek.
• synteza elastyny wzrasta o 48% co sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i odporna na mikro skurcze mięśni, które są powodem powstawania zmarszczek mimicznych.
Podwójny podbródek jest częstym problemem w każdym wieku. Powstaje w wyniku opadania skóry, ale wynika również z nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Stymulacja komórek tłuszczowych (adipocytów) pozwala na skuteczną likwidację zalegających komórek tłuszczowych, umożliwiając odzyskanie regularnych kształtów.
Najlepsze efekty możemy uzyskać wykonując serię 10-20 zabiegów dwa razy w tygodniu. Zabieg może być również wykonywany pojedynczo i w połączeniu z innymi zabiegami w celu zwiększenia ich efektywności.

Rezerwuj wizytę
Najlepsze efekty możemy uzyskać wykonując serię 10-20 zabiegów dwa razy w tygodniu.
Cennik:
Zabieg spersonalizowany 220zł
Seria 6 zabiegów 1170zł
Seria 10 zabiegów 1750zł
Dodatkowo do innego zabiegu 25min masażu 150zł
Endermologia SPA Zabieg relaksacyjny Twarz + Ciało 410 zł
Endermologia SPA Zabieg ujędrniający Twarz + Ciało 410 zł
Kostium Endermowear do zabiegu na ciało 100 zł

Czas trwania

60 min w tym masaż 35 min

Wskazania do zabiegu:

• obrzęki pod oczami,
• drugi podbródek,
• wiotkość skóry twarzy,
• wiotkość skóry szyi,
• poprawa jędrności skóry,
• odmłodzenie
• zmarszczki