Shape up HIT

Shape up HIT

Czy wiesz, że z wiekiem maleje ilość produkowanego kolagenu w skórze? Do 45. roku życia tracimy do 25% kolagenu.

Shape up HIT to zabieg odmładzający dający efekt niechirurgicznego liftingu twarzy. Połączenie biostymulacji i wypełnienia to oferta dla wszystkich pacjentów, chcących uzyskać natychmiastowy efekt poprawy wyglądu oraz długotrwałej pielęgnacji.

Protokół Shape Up HIT opiera się na połączeniu właściwości różnych rodzajów kwasu hialuronowego i efektu działania stymulatora tkankowego.

  • Kwas hialuronowy wpływa na nawilżenie skóry, wypełnia zmarszczki i poprawia owal twarzy, a efekt odmłodzenia widoczny jest od razu.
  • Stymulator tkankowy działa w głębszych warstwach skóry, mobilizując ją do naturalnych procesów regeneracyjnych. Wpływa na produkcję kolagenu, a efekt jego działania przeciwstarzeniowego jest widoczny po pewnym czasie.

JAKICH  EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZABIEGU?

– odbudowy objętości tkanek skóry twarzy,
– uniesienia i uwydatnienia konturów twarzy,
– delikatnego wymodelowania rysów,
– wygładzenia zmarszczek,
– optymalnego nawilżenia skóry, nadającego jej zdrowy wygląd,
– stopniowej poprawy jędrności.

Rezerwuj wizytę
Należy pamiętać, że efekty zabiegu są kwestią indywidualną, uzależnioną od osobistych uwarunkowań i nie są identyczne w przypadku każdego pacjenta. Na efekt mogą wpływać takie czynniki jak wiek, stan zdrowia, tryb życia oraz stosowanie się do zaleceń pozabiegowych. Możliwe do osiągnięcia efekty omawiane są podczas wizyty w gabinecie specjalisty.