Ergolift

Ergolift

Ergolift to w 100% naturalna, nieinwazyjna i nieagresywna technika mechanicznej stymulacji skóry, umożliwiająca reaktywację procesów komórkowych.

Fibroblasty to prawdziwi architekci skóry – produkują podstawowe składniki skóry właściwej odpowiedzialne za jej gęstość, delikatność i blask:
-kolagen odpowiada za utrzymanie kształtu i jędrność,
– elastyna za elastyczność,
– kwas hialuronowy za objętość i nawilżenie.
Jednakże od 25. roku życia produkcja zaczyna spowalniać. Skóra traci swoją gęstość i jędrność – na twarzy, szyi i dekolcie powstają zmarszczki i bruzdy. Proces ten przyśpieszają czynniki zewnętrzne takie jak słońce, stres, oraz zanieczyszczenie powietrza.

Opatentowana głowica zabiegowa generuje mikroimpulsy na całej powierzchni twarzy i szyi, co stanowi prawdziwy trening dla osłabionej skóry oraz głęboko stymuluje proces syntezy fibroblastów:

• produkcja nowego kolagenu dobrej jakości oraz naturalnego kwasu hialuronowego wzrasta co pozwala przywrócić objętość skóry właściwej, a także „wypełnić” kontury zmarszczek.

• synteza elastyny wzrasta co sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i odporna na mikro skurcze mięśni, które są powodem powstawania zmarszczek mimicznych.

Podwójny podbródek jest częstym problemem w każdym wieku. Powstaje w wyniku opadania skóry, ale wynika również z nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Stymulacja komórek tłuszczowych (adipocytów) pozwala na skuteczną likwidację zalegających komórek tłuszczowych, umożliwiając odzyskanie regularnych kształtów.

Najlepsze efekty możemy uzyskać wykonując serię ok.10 zabiegów dwa razy w tygodniu. Zabieg może być również wykonywany pojedynczo i w połączeniu z innymi zabiegami w celu zwiększenia ich efektywności.

 

Należy pamiętać, że efekty zabiegu są kwestią indywidualną, uzależnioną od osobistych uwarunkowań i nie są identyczne w przypadku każdego pacjenta. Na efekt mogą wpływać takie czynniki jak wiek, stan zdrowia, tryb życia oraz stosowanie się do zaleceń pozabiegowych. Możliwe do osiągnięcia efekty omawiane są podczas wizyty w gabinecie specjalisty.

Rezerwuj wizytę

Czas trwania

60 min w tym masaż 35 min

Wskazania do zabiegu:

• obrzęki pod oczami,
• drugi podbródek,
• wiotkość skóry twarzy,
• wiotkość skóry szyi,
• poprawa jędrności skóry,
• odmłodzenie
• zmarszczki