Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa Silk Peel jest technologią która umożliwia połączenie zabiegu oczyszczania, peelingu i nawilżania w jednej procedurze. Metoda ta polega na zastosowaniu i połączeniu specjalnej ciśnieniowej abrazji i aktywnego serum, dobranego indywidualnie do potrzeb skóry ( kwas hialuronowy, witamina C, arbutyna, kwas salicylowy ).
Silk Peel to nieinwazyjna metoda, odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Pomaga w sposób widoczny wygładzić i oczyścić skórę, spłycić zmarszczki, zniwelować przebarwienia, spłycić blizny potrądzikowe nawilżyć i rozświetlić skórę.
Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny, dedykowany na okolice twarzy i ciała.

Efekty zabiegu są kwestią indywidualną, uzależnioną od osobistych uwarunkowań i nie są identyczne w przypadku każdego pacjenta. Na efekt mogą wpływać takie czynniki jak wiek, stan zdrowia, tryb życia oraz stosowanie się do zaleceń pozabiegowych. Możliwe do osiągnięcia efekty omawiane są podczas wizyty w gabinecie specjalisty.

 

Rezerwuj wizytę

Ilość zabiegów

Wskazane jest wykonanie 2-4 zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych w zależności od typu skóry. Dla podtrzymania efektu kuracji zaleca się jeden zabieg w miesiącu.
Ponadto SilkPeel jest fantastyczny jako zabieg uzupełniający i wzmacniający efekt innych zabiegów kosmetycznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Przeciwskazania:

choroby bakteryjne wirusowe i grzybicze skóry