Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Nasza skóra wraz z wiekiem traci młodzieńczą witalność, pod oczami pojawiają się zasinienia
i obrzęki, cera szarzeje i wygląda na zmęczoną. Mezoterapia igłowa jest jednym
z najpopularniejszych zabiegów współczesnej medycyny estetycznej,  który przeznaczony jest dla osób zmagających się z tego typu problemami. Mezoterapia błyskawicznie odżywia skórę, nadaje jej świetlistość oraz pomaga zlikwidować widoczne objawy przemęczenia.

Fenomenalne nawilżenie i odżywienie,  znacząca poprawa kondycji skóry to naczelne efekty przeprowadzenia zabiegu mezoterapii. Mezoterapia igłowa stosowana jest również na skórę głowy rewitalizując włosy, a także w leczeniu rozstępów i cellulitu.

W miejsca chorobowo zmienione wstrzyknięty zostaje preparat. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od indywidualnych potrzeb Pacjenta oraz wykonywanego zabiegu. Najczęściej wstrzykiwanymi aktywnymi substancjami są: kwas hialuronowy, kompleks witamin A, B, C, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, kofeina i koenzymy. Efekty widoczne są już po pierwszej sesji, jednak o ilości zabiegów potrzebnych do uzyskania wzorowego efektu decyduje lekarz.

Efekty zabiegu są kwestią indywidualną, uzależnioną od osobistych uwarunkowań i nie są identyczne w przypadku każdego pacjenta. Na efekt mogą wpływać takie czynniki jak wiek, stan zdrowia, tryb życia oraz stosowanie się do zaleceń pozabiegowych. Możliwe do osiągnięcia efekty omawiane są podczas wizyty w gabinecie specjalisty.

  • Niechirurgiczna, mało inwazyjna metoda
  • Szybkie i długotrwałe efekty
  • Brak okresu rekonwalescencji
  • Obszary zabiegowe: twarz, dekolt, szyja, skóra głowy, całe ciało
Rezerwuj wizytę