Komputerowa analiza skóry LUMISCAN 3.0

Komputerowa analiza skóry LUMISCAN 3.0

Komputerowa analiza skóry LUMISCAN 3.0
LUMISCAN 3.0 jest najnowocześniejszym, profesjonalnym urządzeniem diagnostycznym, które dzięki obrazowaniu multispektralnemu pozwala zajrzeć w głąb skóry i uwidocznić różne typy jej niedoskonałości. Wykorzystując komputerową analizę, jesteśmy w stanie uzyskać szczegółowe dane na temat podstawowych parametrów skóry pacjenta oraz kompleksowo podejść do zaplanowania procedur naprawczych, w oparciu o zabiegi w gabinecie oraz profesjonalną pielęgnację domową.
Za pomocą tego urządzenia możemy dodatkowo określić poziom odwodnienia skóry, jej biologiczny wiek oraz rodzaj cery .

Analiza skóry z wykorzystaniem urządzenia Lumiscan obejmuje:

-poziom nawilżenia skóry,
-poziom jędrności i elastyczności skóry,
-występowanie, wielkość i rodzaj przebarwień,
-występowanie, wielkość i rodzaj plam pigmentacyjnych,
-wielkość i stan porów,
-wielkość i stan naczyń krwionośnych,
-głębokość zmarszczek.

JAK WYGLĄDA BADANIE

Badanie skóry z użyciem Lumiscan jest szybkie, bezpieczne i całkowicie bezbolesne. Najpierw urządzenie przez około 10 sekund skanuje twarz pacjenta, wykorzystując aż 4 rodzaje światła: normalne, sekularne, ultrafioletowe i spolaryzowane, co pozwala wyjątkowo precyzyjnie wykryć zmiany niewidoczne gołym okiem. Po zmierzeniu parametrów skóry jej zdjęcia i wyniki badania są wyświetlane na dużym ekranie i omawiane przez specjalistę.

System archiwizacji danych i zdjęć umożliwia porównawczą analizę twarzy z różnych wizyt. Dzięki temu zarówno specjalista, jak i pacjent mają możliwość śledzenia postępów terapii i zmian zachodzących w skórze.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO BADANIA

Aby zapewnić rzetelne wyniki analizy i dokładne pomiary, ważne jest, aby 1,5 godziny przed badaniem usunąć makijaż ze skóry twarzy. Przed analizą nie należy też nakładać żadnych preparatów na skórę, w tym kremów i serum. Na tydzień przed zabiegiem nie powinno się wykonywać innych zabiegów, takich jak peelingi. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, badanie odzwierciedli rzeczywisty stan skóry.

Rezerwuj wizytę
Cennik:
Komputerowa analiza skóry LUMISCAN 150 zł